SK Žabovřesky Basketbal
Členská sekce
Fanshop
Program zápasů
SH Rosnička-program zápasů
Facebook
Instagram
Členská sekce
Fanshop
Program zápasů
SH Rosnička-program zápasů
Facebook
Instagram
menu
Klub
Historie SK
Naše vize a cíle
Trenéři
Kde trénujeme
Ke stažení
Týmy
Muži II.liga
Muži JML
U17 celostátní liga
U15 celostátní liga
U14 celostátní liga
U17 JML
U15 JML
U14 JML
Muži MP II
Muži MP I
Partneři
Kontakty
Články
BK Skokani (U11-U13)
Klub
Historie SK
Naše vize a cíle
Trenéři
Kde trénujeme
Ke stažení
Týmy
Muži II.liga
Muži JML
U17 celostátní liga
U15 celostátní liga
U14 celostátní liga
U17 JML
U15 JML
U14 JML
Muži MP II
Muži MP I
Partneři
Kontakty
Články
BK Skokani (U11-U13)
Členská sekce
Fanshop
Program zápasů
SH Rosnička-program zápasů
Facebook
Instagram
Klub
Historie SK
Naše vize a cíle
Trenéři
Kde trénujeme
Ke stažení
Týmy
Muži II.liga
Muži JML
U17 celostátní liga
U15 celostátní liga
U14 celostátní liga
U17 JML
U15 JML
U14 JML
Muži MP II
Muži MP I
Partneři
Kontakty
Články
BK Skokani (U11-U13)
Členská sekce
Fanshop
Program zápasů
SH Rosnička-program zápasů
Facebook
Instagram
Muži A
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Muži A
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Soutěž
Všechny soutěže
2. liga - skupina C
Český pohár - Český pohár mužů
2. liga mužů - play-off C
Družstvo
Všechna družstva
Muži A
Muži A
Muži A
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
16. 9.
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Žabovřesky
so 16. 9. 2023 18:30
@
Basketpoint aréna, Frýdek-Místek
,
2. liga - skupina C, 2. kolo
61:100
so 16. 9. 2023 18:30
@
Basketpoint aréna, Frýdek-Místek
,
2. liga - skupina C, 2. kolo
neděle
17. 9.
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
ne 17. 9. 2023 11:00
@
ZŠ Družby Karviná, Karviná 6
,
2. liga - skupina C, 3. kolo
82:71
ne 17. 9. 2023 11:00
@
ZŠ Družby Karviná, Karviná 6
,
2. liga - skupina C, 3. kolo
středa
27. 9.
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
st 27. 9. 2023 20:20
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
Český pohár - Český pohár mužů, 1. kolo
83:70
st 27. 9. 2023 20:20
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
Český pohár - Český pohár mužů, 1. kolo
pátek
29. 9.
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
pá 29. 9. 2023 19:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 4. kolo
95:81
pá 29. 9. 2023 19:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 4. kolo
říjen 2023
neděle
1. 10.
SK Žabovřesky
SK Basket RENOCAR
ne 1. 10. 2023 11:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 5. kolo
69:75
ne 1. 10. 2023 11:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 5. kolo
sobota
14. 10.
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
so 14. 10. 2023 19:00
@
SH UP Olomouc, Olomouc
,
2. liga - skupina C, 6. kolo
44:86
so 14. 10. 2023 19:00
@
SH UP Olomouc, Olomouc
,
2. liga - skupina C, 6. kolo
neděle
15. 10.
TJ Šumperk
SK Žabovřesky
ne 15. 10. 2023 11:30
@
Hala Tyršův stadion, Šumperk
,
2. liga - skupina C, 7. kolo
56:91
ne 15. 10. 2023 11:30
@
Hala Tyršův stadion, Šumperk
,
2. liga - skupina C, 7. kolo
pondělí
23. 10.
SK Žabovřesky
BC Nový Jičín
po 23. 10. 2023 19:30
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
Český pohár - Český pohár mužů, 2. kolo
44:92
po 23. 10. 2023 19:30
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
Český pohár - Český pohár mužů, 2. kolo
listopad 2023
sobota
4. 11.
SK Žabovřesky
Slávie Ostravská Univerzita
so 4. 11. 2023 16:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 8. kolo
83:75
so 4. 11. 2023 16:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 8. kolo
neděle
5. 11.
SK Žabovřesky
BK Hladnov Ostrava
ne 5. 11. 2023 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 9. kolo
72:73
ne 5. 11. 2023 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 9. kolo
sobota
18. 11.
TJ Třebíč
SK Žabovřesky
so 18. 11. 2023 14:00
@
Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč
,
2. liga - skupina C, 10. kolo
88:64
so 18. 11. 2023 14:00
@
Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč
,
2. liga - skupina C, 10. kolo
neděle
19. 11.
BK Vlci Žďár
SK Žabovřesky
ne 19. 11. 2023 10:00
@
Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou
,
2. liga - skupina C, 11. kolo
80:71
ne 19. 11. 2023 10:00
@
Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou
,
2. liga - skupina C, 11. kolo
prosinec 2023
neděle
10. 12.
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
ne 10. 12. 2023 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 12. kolo
102:80
ne 10. 12. 2023 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 12. kolo
leden 2024
sobota
6. 1.
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
so 6. 1. 2024 14:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 13. kolo
71:75
so 6. 1. 2024 14:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 13. kolo
neděle
7. 1.
SK Žabovřesky
Basketpoint Frýdek-Místek
ne 7. 1. 2024 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 14. kolo
101:58
ne 7. 1. 2024 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 14. kolo
úterý
16. 1.
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
út 16. 1. 2024 20:15
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 1. kolo
85:68
út 16. 1. 2024 20:15
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 1. kolo
sobota
20. 1.
SK Basket RENOCAR
SK Žabovřesky
so 20. 1. 2024 18:00
@
SH Podolí u Brna, Podolí u Brna
,
2. liga - skupina C, 15. kolo
73:52
so 20. 1. 2024 18:00
@
SH Podolí u Brna, Podolí u Brna
,
2. liga - skupina C, 15. kolo
neděle
21. 1.
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
ne 21. 1. 2024 12:00
@
Hala TJ Slavia, Kroměříž
,
2. liga - skupina C, 16. kolo
86:60
ne 21. 1. 2024 12:00
@
Hala TJ Slavia, Kroměříž
,
2. liga - skupina C, 16. kolo
únor 2024
sobota
10. 2.
SK Žabovřesky
TJ Šumperk
so 10. 2. 2024 16:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 17. kolo
120:74
so 10. 2. 2024 16:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 17. kolo
neděle
11. 2.
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
ne 11. 2. 2024 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 18. kolo
82:53
ne 11. 2. 2024 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 18. kolo
březen 2024
sobota
2. 3.
BK Hladnov Ostrava
SK Žabovřesky
so 2. 3. 2024 17:30
@
Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava
,
2. liga - skupina C, 19. kolo
83:71
so 2. 3. 2024 17:30
@
Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava
,
2. liga - skupina C, 19. kolo
neděle
3. 3.
Slávie Ostravská Univerzita
SK Žabovřesky
ne 3. 3. 2024 15:15
@
SH Ostravské univerzity, Ostrava
,
2. liga - skupina C, 20. kolo
84:86
ne 3. 3. 2024 15:15
@
SH Ostravské univerzity, Ostrava
,
2. liga - skupina C, 20. kolo
sobota
16. 3.
SK Žabovřesky
BK Vlci Žďár
so 16. 3. 2024 14:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 21. kolo
81:69
so 16. 3. 2024 14:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 21. kolo
neděle
17. 3.
SK Žabovřesky
TJ Třebíč
ne 17. 3. 2024 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 22. kolo
87:50
ne 17. 3. 2024 10:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga - skupina C, 22. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
so 6. 4. 2024 17:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga mužů - play-off C, 1. kolo
75:64
so 6. 4. 2024 17:00
@
SH Rosnička Brno, Brno
,
2. liga mužů - play-off C, 1. kolo
neděle
7. 4.
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
ne 7. 4. 2024 10:00
@
Hala TJ Slavia, Kroměříž
,
2. liga mužů - play-off C, 2. kolo
92:70
ne 7. 4. 2024 10:00
@
Hala TJ Slavia, Kroměříž
,
2. liga mužů - play-off C, 2. kolo